3. Проблеми під час роботи з програмою Захищені документи.

3.7 Усі інші проблеми.

Можлива проблема: 
Збій в роботі програми MS Word.
Вирішення проблеми: 

1. Закінчити роботу з програмою Керування захистом.
2. Пересвідчитись, що в переліку процесів, які виконуються в системі, не залишились процеси Winword.exe або SrvDoc. Якщо такі процеси виконуються, припинити їх.

3.6 Як скористуватися редактором формул у програмі Захищені документи?

Можлива проблема: 
-
Вирішення проблеми: 

1) Перший варіант (для версій MS Office до 2007) - винести кнопку виклику редактора формул на панель інструментів. Виконується для кожного користувача окремо. Порядок винесення кнопки: обрати меню Сервис / Настройка / вкладка Команды, вибрати категорію Вставка, у списку команд знайти Редактор формул і за допомогою маніпулятора "миша" перетягнути кнопку на панель інструментів.

3.5 Помилка імпорту документа, повідомлення: "Нема довіри до VisualBasic".

Можлива проблема: 
Не вірні налаштування MS Word.
Вирішення проблеми: 

Вийти з програми Захищені документи, запустити програму MS Word, далі зайти в пункт меню Сервис / Макросы / Безопасность / Надежные издатели - встановити відмітку довіряти VisualBasic.

3.4 Не має можливості намалювати таблицю в MS Word.

Можлива проблема: 
Некоректно налаштований інтерфейс програми Захищені документи.
Вирішення проблеми: 

Зайти в програму Захищені документи, в меню Вигляд / Мова на панелі стану зняти відмітку, настройка зберігається для поточного профілю користувача, якщо є потреба слідкувати в документі за поточною мовою, то потрібно встановити відмітку знову.

3.3 На початку роботи програма видає повідомлення "Процесс сервера не может быть запущен, так как указана неправильная идентификация. Проверьте правильность указания имени пользователя и пароля".

Можлива проблема: 
1. У настройках DCOM невірно вказаний пароль користувача, від імені якого запускається Сервер документів.
Вирішення проблеми: 

Встановити користувачу, від імені якого запускається Сервер документів, новий пароль і зазначити його в настройках DCOM за допомогою програми dcomcnfg.

Можлива проблема: 2. У властивостях облікового запису користувача, від імені якого запускається Сервер документів, встановлено відмітку про необхідність зміни пароля під час наступного входу до системи.

3.2 Помилка під час відкриття документа з повідомленням "Ошибка при обращении к реестру OLE" або з повідомленням "Interface not supported".

Можлива проблема: 
Програмі Microsoft Word не вистачає повноважень для запису службової інформації до реєстру.
Вирішення проблеми: 

Надати групі Все, щонайменше, такі види доступу до розділу реєстру HKEY_CLASSES_ROOT: Запрос значения, Задание значения, Создание подраздела, Перечисление подразделов, Уведомление, Чтение разрешений.

3.1 Помилка під час відкриття документа з повідомленням "Не можу відключити шаблон ..."

Можлива проблема: 
Програма не може відключити шаблон або надбудову, які завантажуються автоматично.
Вирішення проблеми: 

Пересвідчитись, що всі шаблони та надбудови MS Word, які завантажуються автоматично (вони містяться в директорії Office/Startup), включені до складу дозволених шаблонів та надбудов (програма Керування захистом, меню Конфігурація / Шаблони та надбудови).

Subscribe to RSS - 3. Проблеми під час роботи з програмою Захищені документи.